+90(262) 655 60 18
 
 
Ürünlerimiz
Orta Sanayi Taşıma Tekerleri
Yedek Tekerler
Paslanmaz Çelik Inox Serisi
Taşıma Araçları
Duyurular
Tümünü Gör
 
Hakkımızda

Hakkımızda | Tekerlek | Uçar Metal    Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çözüm ortaklarımız, çalışanlarımız; biz bu yola çıkarken ürettiğimiz ve üreteceğimiz her üründe insanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yani önce insan felsefesi ile yola çıktık. Amacımız hep üretmek, üreterek dünya üretimine ve insanların ihtiyaçlarına az da olsa katkı yapabilmeyi hedefledik.


    1977 yılında çıktığımız bu yolculukta üretimde önce kalite dedik ve ürettiğimiz ürünlere hep sahip çıktık, bundan sonra da sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bu konudaki itibarımızın ürünlerimize sahip çıkmak ve kalite ile en iyiler arasında yer alarak azami derecede müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu hiç aklımızdan çıkarmadık, çıkarmayacağız. Bizler önce otomotiv ana sanayiye orijinal parça üreterek tedarikçi olduk. Dünya markalarına (Ford, Mercedes, Fiat, Land Rover vb. ) gibi firmalara doğrudan (sac parçalar, kauçuk parçalar, plastik parçalar vb. tek parçalar ve grup parçalar olarak) orijinal ekipmanlar, emniyet parçaları ve gövde parçaları ürettik, halen de bir başka bölüm olarak üretmeye devam ediyoruz.


   ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009, (Verband Der Automobilindustrie /VDA Automotive) VDA 6 Alman kalite yönetim sistemi, çevre standardı ISO 14001:2004, iş ve işçi sağlığı standardı OHSAS 18001:2007 standartlarımız vardır. Bunların yanı sıra, çalışanlarımıza eğitim felsefesi ile ihtiyaçları doğrultusunda firma içi ve firma dışı sürekli eğitimler aldırarak kalite ve işyerini benimsemesini ve çalışma sürekliliğini sağlıyoruz, sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca kalite maliyetleri sistemini de kurarak fire ve ıskartaları minimum seviyede tutarak üretim maliyetlerini aşağıya çekmek ve bu olumlu verileri müşterilerimize yansıtmayı amaç edindik.

    Ar-Ge olarak sürekli özgün tasarımlarla yeni ve daha kaliteli ürünler tasarlayarak gelişen piyasalarda rakiplerimizin hep bir adım önünde olmak amacındayız. Üretim otomasyonumuzu da en yeni teknik ve teknolojilerle hatasız ve en verimli hale getirerek, hem firmamızın sürekliliğini sağlamak hem de ürünlerde, fiyat ve kalitede müşteri taleplerine müşteri lehine sürekli iyileştirme yapmak öncelikli hedeflerimizdendir.

BİZ BİR ÜRETİCİYİZ:
    Ürünlerimiz, firmamızın mühendisleri tarafından tasarlanmaktadır. Aynı zamanda tasarlanan bu ürünlerin tüm kalıpları firmamızın bünyesinde bulunan kalıp atölyemizde uzman mühendisler ve ustalar tarafından üretilmektedir. Bu kalıplar üretim atölyemizde bulunan çeşitli pres tezgahlarında tam otomatik kalıplarla ve otomasyonla üretilen parçalardan gerekli olanlar için yüzey korumadan sonra uygun koşullarda depolanır, talebe göre hangi üründen kaç adet sipariş varsa, tam otomasyonsistemi ile montaj yapılarak, son kalite kontrolden sonra ambalaj yapılarak sevk edilir.

HEDEFİMİZ VE SLOGANIMIZ:
    Zirvede olmak ve zirveyi daima korumaktır. Aynı zamanda doğru ürünü doğru zamanda kaliteli ve uygun fiyata üretmek, bu çerçeve de çevreye zarar vermeden hem müşterilerimizi memnun etmek, hem çalışanlarımızı, hem de dünya üretim ve ihtiyaçlarına katkı sunmaktır. Bu nedenle bize her türlü katkı sağlayan tüm destekçilerimize teşekkür ederim.

 

 

15.05.2015                                                                                                Halit Uçar

 

Saygılarımızla…                                                             Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı                                                                                                                                

                                                                                                                                                    

Anasayfa  İletişim
Web & Hosting Atak Domain